top of page
DJI_0184_retuschiert.png

    O společnosti MHZ   

Již od roku 1930 vyrábí skupina firem MHZ vysoce kvalitní výrobky v oblasti dekorace, vnitřní ochrany proti slunci i produkty pro venkovní stínění, s atraktivním designem a přizpůsobené na míru – každý výrobek je originál.

Se značkou MHZ najdete a mezi naše hlavní skupiny výrobků z oblasti vnitřní stínící techniky patří zejména plisé, Waben-plisé, rolety a římské rolety (Raffrollo), horizontální i vertikální žaluzie, záclony, závěsy a stínicí fólie, záclonové tyče a kolejnice.

Mezi hlavní skupiny našich produktů z oblasti vnější stínící techniky patří markýzy, stínící systémy, venkovní žaluzie a vnější kovové rolety.

Do skupiny výrobků pro ochranu proti hmyzu patří sítě proti hmyzu do oken a střešních oken, dveří a kryty světlíků.

Pod značkou MHZ vyrábíme i ochranu proti virům a bakteriím – průhledné zábrany proti přenosům kapénkové infekce různých typů a provedení.

Wabenplissee
Plissee
Rollos
mhz-twinline-05
MHZ-19
MHZ-04
Raffrollos
MHZ-01
MHZ-05_edited
MHZ-16-zip_2-0
MHZ-13

     MHZ Hachtel Czech s.r.o.    

Založením společnosti MHZ Hachtel Czech s.r.o. v roce 2005 byla zahájena výroba produktů stínící techniky se značkou MHZ v Kraslicích, v jediném výrobním závodě v České republice. Dnes vyrábíme v našem závodě ve výrobních halách o celkové ploše více než 6 000 m2 zejména plisé, Waben-plisé, římské rolety, záclony, závěsy a stínicí fólie, sítě proti hmyzu do oken a dveří různých typů a provedení a Solix – venkovní roletu, volitelně s integrovanou sítí proti hmyzu, která se vyznačuje snadnou montáží jednoduchým zasunutím do rámu okna.

    Nabídka volných pracovních míst   

bottom of page